Strona Firmowa, tuż przed pojęciem decyzji

Niestety, aby otrzymać lepszy produkt, musicie Państwo zwrócić uwagę na cztery poniższe punkty, które postaraliśmy się skrócić do minimum, bez utraty „przesłania”.

  1. Cel strony – co chcecie osiągnąć?” – wystarczy odpowiedzieć sobie na pytanie „w czym witryna firmowa ma nam pomóc, jaki stawiamy sobie cel”. Celem tutaj może być np. pozyskiwanie lokalnych klientów z miasta Warszawa. Następnie warto scharakteryzować dokładnie naszą działalność, poprzez dokładne określenie klienta (czego nasz klient może szukać), np. „implanty Warszawa”. Wszelkie wiadomości o tym, co klient znajdzie w naszej ofercie, warto nakreślić przed budową strony internetowej.
  2. Oszczędzanie na wizerunku i oryginalności” – jeśli nie jesteście Państwo profesjonalną firmą, ten punkt nie jest dla Państwa i spokojnie można wprowadzić do Sieci wizytówkę typu „słup”. W momencie, w którym chcecie być postrzegani jako profesjonalna firma, niestety musicie postawić na trzy rzeczy: oryginalność, jakość i profesjonalizm w wykonaniu tych dwóch czynników.
  3. Brak dodatkowych środków na reklamę i przyciągnięcie nowych klientów”…w szczególności klientów lokalnych, którzy szukają kogoś dostępnego „pod ręką”. Jeśli Państwa strona w momencie startu jest na 100 pozycji w wyszukiwarkach i nikt o niej nie wie (oprócz Państwa), po wdrożeniu jej do Internetu (bez promocji), nadal żaden „nowy klient” nie dowie się o niej.
  4. Jesteśmy profesjonalną firmą, ale wybierzmy najtańszą ofertę na stronę internetową” – w związku ze „startem firmy”, każdy szuka oszczędności na stronie firmowej, lecz gdy kupujemy auto – kredyt musi być duży, a samochód najlepszy.